Menu

راهنمای تصویری درگاه

معرفی منوی دسترسی سریع بالا
معرفی منوی دسترسی سریع بالا
 • این منو شامل کلیدهای میانبر به برخی قابلیت های مهم این درگاه مانند پرسش و پاسخ های متداول، نقشه درگاه، خبرنامه و RSS و ... و همچنین برخی پیوندهای مهم بیرونی مانند سنجه ی آلودگی هوا، ترافیک آنلاین و ... می باشد

  همچنین دسترسی به بخش انگلیسی و عربی درگاه و صفحات روشندلان از همین منو ممکن می باشد

.
معرفی منوی ورود به سایت / ثبت نام
معرفی منوی ورود به سایت / ثبت نام
 • این قسمت مخصوص ورود به درگاه الکترونیکی سامانه مدیریت شهری 137 می باشد
  کاربران محترم می توانند در صورت ثبت نام، با ورود به درگاه سامانه 137 از امکانات محتوایی پیش بینی شده، بهره برداری نمایند.
  شایان ذکر است در حال حاضر غالب امکانات محتوایی محدود شده به دسترسی های خاص؛ مختص همکاران می باشد

.
معرفی جستجو در سایت
معرفی جستجو در سایت
 • این قسمت جهت جستجو موضوعات مدنظر کاربران در درگاه الکترونیکی سامانه 137 می باشد.
  کاربران محترم می توانند از همین قسمت به بخش جستجوی پیشرفته ی درگاه جهت انجام جستجوهای دقیق تر دسترسی یابند.

.
لوگوی مرکز سامانه مدیریت شهری 137
لوگوی مرکز سامانه مدیریت شهری 137
 • نشانه (Logo) سامانه مدیریت شهری 137، نشانی رسمی از ما می باشد. کاربران محترم در هر یک از صفحات درگاه می توانند با کلیک بر روی این نشانه، به صفحه اصلی (خانه) باز گردند.

.
معرفی منوی اصلی درگاه الکترونیکی سامانه 137
معرفی منوی اصلی درگاه الکترونیکی سامانه 137
 • این فهرست، «منو»ی اصلی درگاه می باشد و تمام محتوای بارگذاری شده در این درگاه، از طریق این لیست قابل دسترسی می باشد. موضوعاتی نظیر معرفی سامانه و واحدهای زیر مجموعه، رویکردها و چشم اندازها، فرآیندهای کاری، انواع خدمات آنلاین و آفلاین، اخبار و گزارشات تصویری، کتابخانه الکترونیکی، ثبت و پیگیری پیام و ... در این منو قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این منو و زیر مجموعه های آن می توانید از صفحه ی «راهنمای منوهای درگاه» (در نشانی : درباره درگاه >> راهنمای منوهای درگاه) یا این پیوند بازدید نمائید.

.
آخرین بروز رسانی
آخرین بروز رسانی


 • این بخش بیانگر تاریخ آخرین بروز رسانی محتوای این درگاه می باشد. 

.
منوی تازه ترین اخبار
منوی تازه ترین اخبار
 • کاربران محترم می توانند تازه ترین اخبار مرتبط با مرکز سامانه مدیریت 137 را در این بخش مطالعه نمایند.آخرین اخبار در خصوص جلسات واقدامات صورت گرفته در ستاد سامانه 137 و واحدهای اجرایی مستقر در مناطق 22 گانه شهرداری در این بخش قابل ملاحظه می باشد. 

.
معرفی ریاست سامانه
معرفی ریاست سامانه
 • این قسمت از صفحه ی نخست درگاه را اختصاص داده ایم به معرفی ریاست سامانه مدیریت شهری. البته بدیهی است که با استفاده از این بخش می توانید ضمن ورود به صفحه ریاست از امکانات پیش بینی شده همچون فرم ارتباط با ریاست نیز استفاده فرمائید.

.
منوی اخبار ستاد سامانه / مناطق
منوی اخبار ستاد سامانه / مناطق

 • این بخش از صفحه ی نخست درگاه مان را اختصاص داده ایم به انعکاس اخبار ستاد سامانه و همچنین شعبات زیر مجموعه منجمله مناطق بیست و دو گانه گانه شهرداری تهران. ناگفته پیداست که دسترسی به کل اخبار، اخبار موضوعی، آرشیو اخبار، عضویت در خبرنامه، بهره برداری از خوراک خبری خبرخوان (RSS) و ... از طریق منوی اخبار در دسترس شماست!

.
تصاویر اصلی
تصاویر اصلی

 • این بخش از درگاه الکترونیکی سامانه مدیریت شهری 137 به انعکاس اهم فعالیت ها، اخبار مهم، برجسته سازی ماموریت ها و همچنین زینت بخشی صفحه نخست به تصاویر اصلی و/یا مناسبتی اختصاص شده است.

.
راهنمای فرایندها
راهنمای فرایندها


 • در این بخش کاربران ضمن آشنایی سریع با اهم خدمات و شالوده ی فعالیت های ما، می توانند به صورت اینترنتی و بر خط (آنلاین) به خدمات ثبت و پیگیری پیام، عضویت در همیار 137 و گزارش ساز برخط به منظور مطالعه ی گزارش اقدامات چند ساله ی مرکز دسترسی پیدا کنند.

.
منوی دسترسی سریع به خدمات
منوی دسترسی سریع به خدمات
 • در این بخش برخی از صفحات و بخش های مهم درگاه را به شما پیشنهاد می دهیم!!
  در حقیقت کاربران می توانند از اینجا به برخی از خدمات موجود در درگاه سامانه نظیر کاربران خاص ویژه روشندلان و کودکان، فرهنگ واژگان و اصلاحات فنی، مکتوبات و انتشارات سامانه، نماهنگ ها و ویدیوها و خبرخوان درگاه سامانه 137 دسترسی سریع پیدا کنند.

.
نگاهی به آمار مشارکت شهروندان
نگاهی به آمار مشارکت شهروندان


 • در این بخش آمار مربوط به مشارکت شهروندان در طی سالهای تاسیس سامانه مدیریت شهری 137 اعلام گردیده است . کاربران می توانند با فشردن برروی هر کدام از بخش ها توضیحات کاملتری در خصوص آن دریافت دارند.

.
منوی راهنمای سریع کاربران
منوی راهنمای سریع کاربران


 • در بخش راهنمای کاربران اطلاعات مفیدی در خصوص معرفی مرکز سامانه مدیریت شهری 137، نحوه ارتباط با سامانه، طرح ها و پروژه های در دست اقدام، بایگانی اخبار و ... در اختیار کابران محترم قرار گرفته است .

.
منوی تبلیغات
منوی تبلیغات
 • در این بخش نشانی پیوندهای مهم و پراستفاده کاربران محترم قرار گرفته است.

ul>
.
منوی دسترسی سریع به خدمات الکترونیک
منوی دسترسی سریع به خدمات الکترونیک
 • در این بخش میانبرهایی جهت دسترسی سریع به خدمات الکترونیکی مرکز سامانه مدیریت شهری 137 نظیر ثبت و پیگیری پیام، نظرسنجی در مورد درگاه سامانه وهمچنین برخی خدمات الکترونیکی شهرداری تهران نظیر عوارض، شهرسازی و ... در دسترس کاربران قرارگرفته است.

.
نشانی مرکز سامانه مدیریت شهری 137
نشانی مرکز سامانه مدیریت شهری 137
 • در این بخش، نشانی سامانه مدیریت شهری 137 و راههای ارتباطی با سامانه 137 درج شده است. شما ضمن این که می توانید با لمس عبارت «نمایش بر روی نقشه» تصویر موقعیت دقیق مرکز سامانه 137 را بر روی نقشه مشاهده نمایید، می توانید با بازدید از صفحه ی «ارتباط با مرکز سامانه» و سایر گزینه های منوی «ارتباط» به ما و شعبات ما به سادگی دسترسی پیدا کنید

.
منوی دسترسی سریع
منوی دسترسی سریع

 • در این بخش میانبر هایی جهت دسترسی سریع کاربران به برخی از خدمات موجود در درگاه الکترونیکی سامانه 137 نظیر دسترسی به نقشه سایت، کتابخانه، گزارش ساز برخط، ارتباط با ما، بایگانی اخبار، روشندلان و ... قرار گرفته است.

.
حقوق معنوی درگاه الکترونیکی سامانه 137
حقوق معنوی درگاه الکترونیکی سامانه 137
 • حقوق مادی و معنوی درگاه الکترونیکی سامانه مدیریت شهری 137 محفوظ و متعلق به این سامانه بوده و بازنشر هرگونه مطلب از آن منوط به ذکر منبع است.
  >>   حق نشر یا کپی رایت (به انگلیسی: Copyright)، مجموعه‌ای از حقوق انحصاری است که به ناشر یا پدیدآورندهٔ یک اثر اصل و منحصربه‌فرد تعلق می‌گیرد و حقوقی از قبیل نشر، تکثیر و الگوبرداری از اثر را شامل می‌شود. هرگونه استفاده و بهره‌برداری از این آثار منوط به دریافت اجازه از ناشر یا پدیدآورندهٔ آن اثر و یا ذکر منبع می‌باشد.

.
درباره ما
درباره ما
 • برای آشنایی با خدمات خدمت دهنده ی این درگاه می توانید از این قسمت بازدید نمائید.

.
منوی سمت راست درگاه
منوی سمت راست درگاه
 •  این منو یکی از مهمترین راه های دسترسی سریع کاربران به بخش ها و خدمات مهم درگاه ما می باشد. استفاده از خدمات اصلی درگاه همچون ثبت و پیگیری اینترنتی پیام، ارسال گزارش خطای درگاه، گزارش های آماری سالیانه، راهنماهای مهم درگاه و بانک اطلاعات تهران از این بخش همیشه در دسترس شماست!

.

   

  شهروندان محترم!
  در این بخش سعی نموده ایم به منظور آشنایی هر چه بیشتر شما با امکانات عمومی این درگاه و نحوه استفاده از ابزارها
  محتوای آموزشی مرتبطی را گردآوری و ارائه نمائیم
  شما می توانید برای اطلاع از جزئیات کارکرد هر قسمت، بروی بخش های مختلف تصویر زیر کلیک نمائید

  منوی دسترسی سریع بالا ورود / ثبت نام در دگاه سامانه منوی اصلی درگاه سامانه 137 لوگوی مرکز سامانه مدیریت شهری 137 آخرین بروز رسانی دسترسی به منوی سریع سمت راست دسترسی به تازه ترین اخبار تصاویر متحرک درگاه سامانه 137 آشنایی با ریاست سامانه مدیریت شهری 137 دسترسی به اخبار ستاد سامانه / مناطق منوی دسترسی به خدمات سامانه 137 دسترسی سریع به خدمات درگاه نگاهی به آمار مشارکت شهروندان  دسترسی سریع به راهنمای کاربران نشانی پیوندهای مهم دسترسی سریع به خدمات الکترونیک نشانی مرکز سامانه مدیریت شهری 137 منوی دسترسی سریع به خدمات حقوق معنوی درگاه سامانه 137 منوی درباره ما